شعار سال
چهارشنبه 03 مرداد 1403

توافقنامه بین کاربران و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر

مقدمه

بدین وسیله توافق نامه سطح خدمات تارنمای اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر به آگاهی می رسد

 این تارنما در صورت برقرار بودن زیرساخت های لازم مخابراتی به صورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی می باشد. در صورت بروز هر گونه اشکال و نقص فنی به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد شد و تمام خدمات سازمان آموزش فنی و حرفه ای را از طرق تعاملات دو جانبه ارایه می کند که در این بین خدمات ثبت نام،آزمون ،المپیاد،پرداخت هزینه های آنلاین،آموزشگاه های آزاد و دیگر خدمات را ارایه می دهد. متقاضیان در صورت نیاز می توانند از راه های ارتباطی سامانه پیامکی و ایمیل قرار گرفته بر روی این وب سات با مجموعه آموزش فنی و حرفه ای در ارتباط باشند.

هدف

هدف از این توافقنامه سطح خدمت این است که به منظور ارائه با کیفیت خدمت ارائه شده توسط اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر، کیفیت تحویل ثبت نام در دوره های آموزشی،آزمون ،المپیاد،پرداخت هزینه های آنلاین،آموزشگاه های آزاد برای [جامعه هدف مورد توافق قرار گیرد.

این بیانیه، سطح توافق دو جانبه در خصوص این خدمات، روش‏های نظارت و مسئولیت‏های سازمانی را در صورت لزوم مشخص می‏کند.


مسئولیت‏

اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهرموافقت می‏کند که خدمت و/یا پشتیبانی محصول را به ترتیب زیر ارائه شود:

1-ارایه خدمات به آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای

2-بررسی شکایات کارآموزان و ارباب رجوع

3-معرفی دفاتر پیشخوان مورد اعتماد سازمان آموزش فنی و حرفه ای

4-ثبت نام کارآموزان مراکز آموزش فنی و  حرفه ای

5-ایجاد زیرساخت های  لازم برای پرداخت های الکترونیکی

تارنمای اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر امکان ثبت و پیگیری درخواست ها و شکایات شما متقاضیان گرامی را از طریق" منوی منوی اصلی پائین سایت —> خدمات دولت الکترونیک —> رسیدگی به شکایات" فراهم کرده است. شما می‏توانید به صورت تمام وقت تماس برقرار نمایید

  تارنمای اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر امکان دریافت نظرات، پیشنهادات و گزارشات مربوط به   خدمات ارائه شده به شما متقاضیان گرامی را از طریق " منوی پائین سایت خدمات دولت الکترونیک ارایه پیشنهادات فراهم شده است

 تارنمای اداره کل آموزش فنی و حرفه ای بوشهر تمامی شماره تماس با مسئولین و مراکز دولتی را برای شما متقاضیان گرامی از طریق "منوی اصلی بالای سایت —> ارتباط با ما و انتهای سایت و قسمت معرفی مراکز  —>  فراهم کرده است. شما می‏توانید به صورت تمام وقت تماس برقرار نمایید

 تارنمای اداره کل آموزش فنی و حرفه ای بوشهر امکان ارسال پیام الکترونیکی به مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان  را برای شما متقاضیان گرامی از طریق " منوی اصلی پایئن سایت —> ایمیل سازمان  فراهم کرده است. شما می‏توانید به صورت تمام وقت پیام ارسال نمایید

 تارنمای اداره کل آموزش فنی و حرفه ای بوشهرامکان راهنمای شناسنامه خدمات ارائه شده توسط  آموزش فنی و حرفه ای بوشهر را برای متقاضیان گرامی از طریق " منوی اصلی پائین سایت —> خدمات دولت الکترونیک —>راهنمای شناسنامه خدمات " فراهم کرده است. شما می‏توانید به صورت تمام وقت مطالعه نمایید

 تارنمای اداره کل آموزش فنی و حرفه ای بوشهر امکان تجمیع خدمات سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور را برای شما متقاضیان گرامی را از طریق" منوی اصلی پائین سایت —> میز خدمت الکترونیکی" فراهم کرده است. شما می‏توانید به صورت تمام وقت ارائه خدمت نمایید

 تارنمای اداره کل آموزش فنی و حرفه ای بوشهر امکان پیگیری درخواست ها و شکایات شما متقاضیان گرامی را از طریق " منوی پائین سایت —> خدمات دولت الکترونیک —>میز خدمت الکترونیکی درخواست و سفارش ” را فراهم کرده است. شما می‏توانید به صورت تمام وقت تماس برقرار نمایید

تعهدات متقابل خدمت‏گیرنده و دستگاه اجرایی

 به محض دریافت درخواست، سعی می شود در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.

استفاده شما از خدمات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر مستلزم پذیرفتن مفاد این توافق نامه و رعایت قوانین و شرایط میباشد

 اطلاعات خصوصی که از این طریق وصول می‏گردد، دراختیارعموم قرار نمی‌گیرد

اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهرهیچ وظیفه ای در مورد نظارت بر سیستم های ارتباط جمعی را به عهده نمی گیرد. اگرچه، ما این حق را برای خود محفوظ می داریم تا بر روی فایل ها و مطالب ارسالی کاربران بازبینی داشته و موارد خلاف قوانین سایت را حذف نماییم. همچنین ما این حق را برای خود محفوظ می داریم که در هر زمان و به هر دلیلی دسترسی یک کاربر را به قسمت های مختلف سایت نظیر سیستم های ارتباط جمعی محدود نموده و یا آن کاربر را حتی بدون ذکر علت از لیست اعضاء سایت حذف نماییم.

اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر این حق را برای خود قائل شده که در هر زمان بتواند هر اطلاعاتی را که در مورد قوانین قابل اجرا در سایت می باشد را اعلام نماید و یا متون انتشار یافته در سایت را ویرایش، ارسال را رد کرده و یا هر اطلاعات یا فایلی را در هر قسمت از وب سایت حذف نماید.

همواره نهایت دقت را هنگام مطرح کردن اطلاعات شخصی خود، دوستان و یا بستگان در سیستم های ارتباط جمعی داشته باشید.

برخی از اطلاعات و فایل های بارگذاری شده در سایت ممکن است به منظور استفاده محدود در اختیار شما قرار گذاشته شده باشد، در اینصورت شما موظف به رعایت این حق بوده و نمی بایست از آن مورد خاص سوء استفاده نمایید.

متقاضی دریافت خدمات آموزش فنی و حرفه ای مکلف است مدارک خود را تنها از طریق سامانه/ پست/ دفتر پیشخوان/ حضوری به این دستگاه ارائه نماید.

در صورتیکه پس از پرداخت هزینه‏های خدمات و تکمیل فرم‏ها و تحویل آن‏ها به این سازمان، متقاضی نتواند در موعد مقرر که توسط واحد مربوطه مشخص شده نتواند مجوز خود را دریافت نماید،باید مجددا نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام کند.

موارد مربوط به فرم "اطلاعات خدمت/زیرخدمت جهت ارائه روی پایگاه اطلاع‏رسانی دستگاه" در هر قسمت  به صورت دقیق در رابطه با زمان انجام خدمت، تعداد مرتبه مراجعه حضوری متقاضی، نحوه دسترسی و زمان‏های دسترسی به خدمت و کلیه جزئیات خدمت بصورت متعهدانه از سوی آموزش فنی و حرفه ای بارگزاری شده است.

هزینه ‏ها و پرداخت‏ها

توافقات مربوط به هزینه‏ها و پرداخت‏ها مطبق با جدول هزینه‏ها سازمان آموزش فنی و حرفه ای که در پورتال سازمان بارگزاری شده است قابل پرداخت است.


دوره عملکرد

این توافقنامه سطح خدمت حداکثر تا زمان بارگزاری تغییرات جدید یعنی زمانی که اصلاح، جایگزین شده یا با موافقت دو جانبه هر دو سازمان به امضاء برسد، اعتبار دارد.


خاتمه توافقنامه

این توافق تا زمان در دسترس بودن وب سایت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر و بر اساس دستور العمل های سازمانی و تغییرات جدید در اسناد بالادستی بین این اداره کل و کاربران قابل اجرا می باشد.

سایر پیوندها
تنظیمات قالب